O nas

DobrzeZgrani

Jesteśmy grupą dj-ów, konferansjerów i wodzirejów.
Łączy nas pasja, sposób prowadzenia uroczystości weselnych oraz zasady, którymi się kierujemy. 

Co nas wyróżnia? 

Fundamentem naszej działalności jest wieloletnie doświadczenie i stałe dokształcanie się w zakresie oprawy muzycznej i konferansjerskiej. W celu podnoszenia jakości swoich usług, bierzemy udział w ogólnopolskich warsztatach wodzirejów oraz wewnętrznych “dobrzezgranych” szkoleniach.

Wesela prowadzimy w dwuosobowych składach, dzięki czemu z należytą starannością możemy sprawić, aby wyobrażenia Waszego wyjątkowego dnia, stały się rzeczywistością, wspominaną latami. Każdy z naszych składów umiejętnie wczuwa się w rytm uroczystości. Potrafimy dobrać odpowiedni repertuar muzyczny, zbudować radosną atmosferę oraz wprowadzić różnorodne tańce animacyjne. 

Wiemy jak wprowadzać zabawy, animacje oraz konkursy, aby zachęcić gości do udziału, dbając jednocześnie o ich komfort i bezpieczeństwo. Dlatego oferujemy Wam ponad 30 sprawdzonych i dopracowanych przez nas atrakcji. Możecie wybrać te, które podobają Wam się najbardziej, a my zajmiemy się ich wdrożeniem.

Przywiązujemy wagę do posługiwania się poprawną polszczyzną. Znamy również język angielski na poziomie B2, dzięki czemu podejmujemy się prowadzenia wesel międzynarodowych. Nieobce są dla nas także podstawowe zwroty języka kaszubskiego. 

Jesteśmy profesjonalistami, dlatego podczas Waszej uroczystości nie pozwalamy sobie na spożywanie alkoholu.

Zanim jednak nastąpi dzień Waszego wesela, poświęcamy czas na dokładne ustalenia planu wydarzenia. To wszystko sprawia, że uroczystość finalnie staje się dobrze zgrana, ciekawa i angażująca. Od wzruszającego początku, aż po ostatnie godziny szalonej zabawy.

Chcecie dowiedzieć się więcej? 

Sprawdźcie nasze materiały, poznajcie dobrzezgrane składy i zadzwońcie lub napiszcie do nas. Umówimy się na spotkanie i chętnie porozmawiamy o współpracy.

śledź nas na:

Formularz kontaktowy