TROSZECZKĘ O DAWIDZIE I KLAUDII

Jesteśmy rodzeństwem, a dodatkowo jesteśmy do siebie podobni, po prostu dobrzezgrani :) Lubimy ludzi, poczucie humoru i dynamiczne sytuacje. Zawsze mieliśmy kontakt z muzyką - gramy na instrumentach, trochę śpiewamy i uwielbiamy świetną zabawę przy dobrych utworach. Jednocześnie mamy raczej umysły ścisłe. Klaudia jeszcze się uczy, natomiast ja poruszam się w inżynierii mechanicznej. Połączenie zdolności analitycznych oraz miłość do muzyki, zabawy i kontaktu z  ludźmi pozwala nam całkowicie naturalnie tworzyć poukładane, ale tryskające życiem i wesołością wesela, które są jednocześnie zgodne z Waszą wizją. Niespodziewane, spontaniczne sytuację traktujemy jak pole do zrobienia czegoś ciekawego. Mamy też spore doświadczenie - zbieram je w obszarze występów publicznych w różnych formach od 2010 roku, natomiast oprawiam muzycznie uroczystości od 2012 roku. Klaudia występuje na uroczystościach lokalnych od 5 lat. Działamy głównie w rejonie Trójmiasta i Kaszub, ale nie obrazimy się jeśli zabierzecie nas na dłuższą wycieczkę :)

TO Z CZYM PRZYJEŻDŻAMY NA WASZE WESELE:

  • Profesjonalny sprzęt nagłośnieniowy o łącznej mocy 3000 wat RMS + możliwość rozbudowania o dodatkowe nagłośnienie dla uroczystości powyżej 200 osób.
  • Oświetlenie to dwie duże, 200 watowe głowy ruchome na wieżach oraz 8 LED PARów na stojakach (opcjonalnie dodatkowych 10 LED PARów do podświetlania ścian). Sterowanie światłami odbywa się przez dedykowany sterownik do programowania oświetlenia scenicznego, który jest połączony z laptopem dla odpowiedniej dynamiki działania. Wieże i stojaki są przykryte białymi osłonami co kryje okablowanie i widoczne są głównie tylko punkty świetlne.
  • Sterowanie muzyką odbywa się za pomocą kontrolera pioneer oraz miksera estradowego scalającego odtwarzaną muzykę oraz mikrofony. Za emisję głosu odpowiedzialne są mikrofon bezprzewodowy klasyczny, mikrofon bezprzewodowy nagłowny oraz dwa mikrofony przewodowe.
  • Schludne stanowisko zawierające biały parawan w celu zasłonięcia zaplecza technicznego.
  • wytwornica do lekkiego dymu
  • Wytwornice do ciężkiego dymu - 2szt. (opcjonalnie)

Mógłbym jeszcze długo opowiadać o nas i działalności, ale myślę, że najłatwiej będzie się spotkać lub skontaktować telefonicznie :)

Zapraszam serdecznie do kontaktu i współpracy.


Dawid Wenta,
dawidwenta@dobrzezgrani.pl
+48 665 868 423